projekt logo to początek
udanego biznesu

Nie ważne, czy jesteś właścicielem wielkiej firmy, czy prowadzisz jednoosobową działalność. Chcesz mieć logo, które będzie odróżniało Cię od konkurencji i chcesz żeby było dobrze zaprojektowane?

Dobrze trafiłeś!

Jak projektujemy logo?

1

rozpoznanie

Musimy poznać Twoje oczekiwania. Musisz opowiedzieć nam czym się zajmujesz. Wszystko po to, aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji.

3

prezentacja

Przedstawiamy trzy propozycje logo, a potem pracujemy na wybranej wersji. A co jeśli uznasz, że żaden z projektów ci się nie podoba? Wtedy wracamy do początku, czyli ponownego omówienia Twoich oczekiwań. Chcemy żebyś był zadowolony. Chcemy zakończyć realizację sukcesem.

2

burza mózgu

Zaczynamy projektować Twoje logo. Robimy tzw. „burzę mózgu” i szukamy najlepszego pomysłu. Tworzymy szkice, rysunki, powstają pierwsze projekty. To najbardziej kreatywny i zarazem pracochłonny etap pracy nad logo. Najczęściej klienci czekają 5 dni abyzobaczyć projekt.

4

akceptacja

Po akceptacji projektu logo, otrzymasz od nas komplet plików graficznych: pliki wektorowe oraz rastrowe. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystywać swoje logo na wszelkich materiałach i nośnikach.

Powrót do góry strony