Poradnik graficzny

czyli, jak możemy Ci pomóc w promowaniu firmy!

Co będzie modne w Nowym Roku?

Rok 2020 już za nami. Wiemy jaki był, dlatego z nadzieją patrzymy w przyszłość. Jaki będzie Nowy Rok tego nie wie nikt, ale już od pewnego czasu wiemy co będzie modne w 2021 roku.
Czytaj dalej
Styczeń, 2021

Siódme - nie kradnij!

Zdjęcie do reklamy? Ilustracja do artykułu? A weź to z internetu! Lubię takie rozmowy…, bo zdjęcia w naszej pracowni bierzemy z internetu, zawsze licencjonowane! Licencjonowane, czyli z prawem do ich wykorzystania.
Czytaj dalej
Styczeń, 2021

Jak rozmawiać z grafikiem o kolorach?

Wielokrotnie tłumaczyłeś grafikowi, że w projekcie ma użyć koloru skorupki jajka, a on zastosował jasne brązy. Zaznaczyłeś wyraźnie, że logo ma być amarantowe, a dostałeś je w kolorze fuksji. O co tutaj chodzi? Czy graficy nie rozróżniają kolorów?
Czytaj dalej
Grudzień, 2020

Po co mi nowa strona internetowa?

Przyznaj się kiedy aktualizowałeś treści na swojej stronie WWW? Kiedy wymieniałeś zdjęcia w galerii? Oglądałeś jak wyświetla się Twoja strona WWW na telefonie czy tablecie? Jeżeli nie pamiętasz kiedy to robiłeś to najwyższy czas na zmiany.
Czytaj dalej
Grudzień, 2020

Idealne logo, czyli jakie?

Posiadanie własnego logo jest ważne i większość z nas o tym wie, ale jak ma to logo wyglądać tego już wszyscy nie wiedzą. Oczywiście ma być idealne, tylko co to znaczy?
Czytaj dalej
Listopad, 2020

Ten poradnik jest dla Ciebie i Twojego biznesu!

Jeśli jesteś zainteresowany poruszanymi w naszym poradniku tematami to zapisz się na newsletter. Powiadomimy Cię mailowo o pojawieniu się nowego artykułu.
Dla kogo jest poradnik
Dla tych, którzy zajmują się rozwojem firm i wiedzą jak ważne jest ich promowanie poprzez wykorzystywanie najnowszych trendów.
Dlaczego my go prowadzimy
Projektowaniem graficznym oraz promowaniem firm zajmujemy się już od 17 lat i chcemy dzieliś się swoim doświadczeniem dla dobra wspólnego :) 
Co zyskasz czytając go
Znajdziesz w nim informacje dotyczące projektowania graficznego, wiele inspiracji i wartościową wiedzę, które pomogą Ci budować silną pozycję rynkową Twojej firmy.